Wywiad z GUZIKIEM

Home | Bez kategorii | Wywiad z GUZIKIEM

Fani Flapjacka mieli ostatnio sporo powodów do niepokoju. W wyniku kłótni i nieporozumień grupę opuścił jeden z jej założycieli, Maciej „Ślimak” Starosta (perkusja), a także wieloletni członkowie, Wojciech „Jankiel” Moryto (gitara) oraz Michał „Michau” Kaleciński (bas). Wiele zespołów w takiej sytuacji kończy swoją działalność, tymczasem popularny Naleśnik szykuje się do wydania nowej płyty. O niej, a także o nowych twarzach w kapeli i zbliżających się koncertach opowiadał nam Grzegorz „Guzik” Guziński, wokalista.

flapjack-4208

Link do artykułu

1 komentarz

  1. Kurcze, Ślimak to geniusz perkusji, szkoda że odchodzi. Mam nadzieję że nowy perkusista będzie godnym następcą. Trzymam kciuki za FLAPJACKa, jesteście niesamowici… ale mam jedną radę ;)… do Guzika. Kiedyś w wywiadzie mówiłeś, że na płycie Keep Your Heads Down, zmieniliście trochę koncepcję nagrywania, i dałeś muzykom wolną rękę, tzn oni stworzyli podkłady muzyczne, a Ty później dodałeś wokale. a tak zawsze na poprzednich płytach wtrącałeś się w muzykę, tzn strofowałeś ich gdy numery były za długie i dawałeś swoje koncepcję. Moja rada jest taka, żebyś robił tak jak kiedyś tzn aktywnie brał udział w tworzeniu muzy także. Dlaczego? Bo na KYHD widać że brakuje tam Twoich wskazówek.Dla przykładu: kawałek Stand UP i BTV. Utwory są naprawdę genialne, ale są za długie. Przez to ich genialność jest o wiele mniejsza, są tylko bardzo dobre. Na przykład utwór BTV powinien skończyć się na 3:50, a trwa 5:42! Takie przeciąganie też nie wpływa dobrze na muzykę. Ale to tylko malutka dygresja. Jesteście wielkim zespołem i życzę Wam wszystkiego najlepszego. Pozdr!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

.:: Modified by Acech ::.